Kilka słów o nas

Usługi kamieniarskie Łódź

Wieloletnia tradycja – to nasza największa zaleta. Firma prowadzona przez czeladnika kamieniarstwa – Andrzeja Wardęckiego.
Z ponad 70 letnim doświadczeniem wykonujemy najlepsze nagrobki i akcesoria z kamienia w Łodzi i okolicach. Zakład Kamieniarski Andrzej Wardęcki to nieduża, rodzinna firma, która oferuje produkty z kamienia najwyższej jakości.

Kamieniarstwo

Andrzej Wardęcki

Misja

Misją naszej firmy jest ciągły rozwój i poświęcenie dla naszych klientów. Wiemy, jak trudny jest czas po stracie najbliższej osoby dlatego wykonujemy usługi kompleksowo i na najwyższym poziomie.

Wizja

Naszą wizją jest nieustanny rozwój poprzez wykorzystanie nowoczesnych technik obróbki kamienia oraz sprzedaż tylko najwyższej jakości produktów, które będą służyć przez wieki.

Cel

Mimo to, że jesteśmy znaną firmą na terenie Łodzi i okolic, naszym celem jest zdobycie nie tylko dobrej opinii klientów, ale również ich zadowolenie. Dążymy do tego, aby każdy klient nasz cenił.

Poznaj nas !

Usługi kamieniarskie w Łodzi.

Andrzej Wardęcki - Kamieniarstwo

Nasz zakład kamieniarski to lata praktyki branżowej oraz wiedza ! Wszystkie produkty wykonujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn i urządzeń, które gwarantują ich najwyższą jakość.
Do wykonania naszych produktów używamy kamieni najwyższej klasy, pozyskiwanych od stałych, znanych i cenionych dostawców.

+
Lat doświadczenia
%
Zadowolonych klientów

Piszą o nas !